Tiesībsarga biroja saraksts

Tiesībsarga birojs izveidojis sarakstu, kurš varētu palīdzēt skolēnu vecākiem!

Skolēnu uzņemšana 10.klasē

9.klases absolvent! Esi laipni gaidīts Aizputes vidusskolā!

Lai iestātos vidusskolā, skolas kancelejā jāiesniedz sekojoši dokumenti (to vari darīt darba dienās no plkst. 9:00-14:00):

* iesniegums;
* apliecība par pamatizglītību kopā ar sekmju izrakstu;
* pases/ID kartes/dzimšanas apliecības kopija (uzrādot oriģinālu);
* bērna medicīniskā karte 26/4.

Mācību priekšmetu stundu plāni 

Informācija skolēniem

Kursu katalogs - iespēja veidot savu mācību plānu (datne jālejupielādē un jāsaglabā savā datorā)

 

Informatīva sanāksme ar mācību pārzini V.Buzoverovu – 28.08.2023. plkst. 11:00 skolas apspriežu zālē (214.kab.)

Programma “Latvijas skolas soma" 2.pusgadā

Atskatoties uz 2022./2023. mācību gada 2.pusgadu, bijām priecīgi, ka  mūsu skolā turpinājās programma “Latvijas skolas soma”. Nodarbību un koncertlekciju piedāvājums bija plašs, tāpēc izvēlējāmies tematiskos piedāvājumus saistībā ar svētkiem un tamlīdzīgām aktivitātēm:

20.janvārī 4.- 12.klasēm notika patriotisks un jaudīgs koncerts kopā ar folkloras kopu “Vilkači”, kur skanēja gan tautas mūzikas instrumenti, gan skanīgas vīru balsis latvju melodijās. 

Savukārt, 31.janvārī no 1.-3.klasei norisinājās Ventspils stikla pūtēju izglītojošā lekcija, kur ne tikai vēroja, kā top stikls, bet arī paši skolēni  piedalījās stikla pūšanā, kā arī atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto un redzēto.

8.februārī pie skolēniem no 8.-10.klasei viesojās Nils Īle un Maija Sējāne – Īle, kuri skolā radīja patīkamu noskaņu un ļāva ieklausīties dažādu mūzikas instrumentu radītajās skaņās un perkusijās, vibrācijās un džambu ritmos, kā arī iedvesmoja skolēnus radīt pašiem savu melodiju.

Savukārt, 24.martā pie pamatskolas skolēniem (5.-7.klasei) viesojās Mikus un Arta Abaroniņi no MA Events ar savu koncertprogrammu par mūzikas instrumentiem un “Leģendas mūzikā” , kur skolēni iepazinās ar  20. un 21. gadsimta mūzikas leģendām – mūziku, kas ir ietekmējusi paaudzes un atspoguļo vēsturi, kā arī komponistiem un mūzikas instrumentiem  čellu, kontrabasu un ģitāru.

Šogad pirmo reizi 13.aprīlī dažas 1. un 2.klases devās uz Liepājas koncertzāli “Lielo Dzintaru”, kur klausījās kameroperu bērniem “Ej nu ej”, kuru atskaņoja Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” un tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Māris Sirmais.

Mācību gada noslēgumā 1., 2., 3. un 4.a klase apmeklēja mūsu Aizputes novadpētniecības muzeju, kur gatavoja gan ūdenskliņģerus, gan rotas muzejpedagoģiskajās nodarbībās "No vecmāmiņas recepšu klades: senie ēšanas paradumi un ēdienu sagatavošanas veidi" un "Zīmes un simboli līgavas pūra lādē"; kā arī 4.b klase piedalījās Pāvilostas muzeja piedāvātajās nodarbības.

Kopumā arī 2. pusgada garumā ikvienam no mūsu skolas  skolēniem bija iespēja ieskatīties, ieklausīties un piedalīties programmas “Latvijas skolas soma” piedāvātajās izglītojošajās norisēs.

 

Ilze Jonase
programmas “ Latvijas skolas soma” koordinatore Aizputes vidusskolā

Skolotāju amatierteātrim dzimšanas diena!

Aizputes vidusskolas amatierteātris “Priekšspēle” svinēs savu 10. gadu jubileju!

Sešgadnieku reģistrācija 2023./2024.m.g.

Aicinām pieteikt bērnus Aizputes vidusskolā sešgadnieku apmācībai,  klātienē skolas kancelejā no 1.jūnija plkst. 8:30 līdz 15:00. 

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecības oriģinālu.

Skolas administrācija

Mācību gada noslēguma pasākums 25.maijā

2023.gada 25.maijā pl.18.00 skolas sporta stadionā mācību gada noslēguma pasākums Dziesmu un deju svētku noskaņās

Ģimenes dienai veltīts koncerts kultūras namā 12. maijā pl.19.00

Gaidīsim Jūs uz svētku koncertu 12.maijā plkst.19.00 Aizputes kultūras namā!

"Līderis manī" vecāku vakars 15.maijā

Aicinām vecākus un pedagogus uz "Līderis manī" vecāku vakaru 15.maijā plkst. 19.00 tiešsaistē.

Vakara tēma: Labbūtība ģimenē - kas tas ir un kā to sasniegt.

Kā veicināt labsajūtu individuāli un attiecībās;
Kas palīdz mums justies laimīgākiem;
Kāpēc mums tik ļoti nepatīk pārmaiņas;
Kā stiprināt sevi un ģimenes attiecības pārmaiņu laikos.

Reģistrācija pasākumam: https://forms.gle/8ouQ876kFQ71ByVY7

Ēnu diena 2023

Kinologs, policists, operācijas māsa, transporta koordinators, LU starptautiskais speciālists, tālbraucējs, būvuzraugs, bārmenis, sporta centra administrators, mežsaimnieks, vetārsts, autoskolas instruktors, bankas speciālists, zemes dienesta speciālists, bērnu dārza audzinātājs, metinātājs un vēl, un vēl…Tieši tik aktīvi un ieinteresēti dažādās profesijās bija mūsu jaunieši, kas 5.aprīlī piedalījās Ēnu dienā.

Paldies, 1.a un 6.a klašu audzinātājām, kuras aizveda savus skolēnus uz uzņēmumiem, lai iepazīstinātu viņus ar tur pieprasītām profesijām (66 North Baltic un Kurzemes atslēga 1).

Ēnu diena norisinās visā Latvijā un tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Paldies skolēniem, klašu audzinātājiem un “ēnu devējiem” par atsaucību!

 

Karjeras konsultante Monta Balode

Atvērto durvju diena 19.aprīlī!

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20