12.klases skolēnu Žetona vakars 1.martā!

Ir pienācis gada skaistākais laiks dabā – pavasaris, ir pienācis skolas gadu gaidītākais brīdis – ir redzama gaisma 12 gadu garā tuneļa galā! Ir bijusi beidzamā eglīte, būs vēl Pēdējā zvana prieki un izlaidums, un, pavisam nemanot, pa starpu paspēsim arī iegūt vērtējumus mācību priekšmetos un nokārtot eksāmenus. Bet šovakar ir jūsu Žetona vakars!

Žetona vakaru var uzskatīt par atskaites punktu un reizē par kopsavilkumu, kā arī par piederības apliecinājumu savai skolai - savām otrajām mājām, kurā pavadīti divpadsmit brīnišķīgi un aizraujoši gadi. Gadi, kuros ikviens no jums piesmēla savas izglītības krātuvīti pilnu līdz malām, gadi, kuros izdzīvojāt visu emociju gammu, kuros prieka un laimes mirkļi mijās ar vilšanos, gadi, kuros, guvāt pieredzi veidojot attiecības un, iespējams, sastapāt savu pirmo mīlestību. Žetona veidols jau nemainās, bet tam īsto vērtību dod cilvēks ar savām emocijām un atmiņām par skolā pavadīto laiku.

Mēdz teikt, ka dzīve ir grūtākā skola – nekad tu nezini, kurā klasē patreiz esi, nezini, kad sekos nākošais dzīves eksāmens...

Pat nošpikot nevari!!!! Jo nevienam jau nav Tavs variants!

Mīļie 12. klases skolēni!

Jūsu dzīves scenārijs būs jūsu pašu radīts, bet vienmēr atcerieties, ka jums dzīvē blakus ir cilvēki, kuriem varat lūgt palīdzību, kuriem jūs varat palīdzēt, lai paskatoties atpakaļ ir prieks par paveikto! Novēlam, lai jums katra diena ir pilna brīnišķīgu atklājumu, esiet priecīgi, laimīgi un pateicīgi, savas turpmākās dzīves ceļu ejot. Lai jums veicas!

Neliels ieskats Žetona vakara gaitā šeit: https://www.facebook.com/photo/?fbid=902219935022023&set=pcb.902228461687837

 

12.klašu audzinātājas
Daiga Tīmane un Monta Balode