Arhīvs

Akreditācija

5. un 6. februārī Aizputes vidusskolā  strādās akreditācijas komisija!

Ņemt vērā!

Sakarā ar daudziem saslimšanas gadījumiem vairākās klasēs, no šodienas, 24.janvāra, pēc saslimšanas atgriežoties skolā nepieciešama ārsta zīme jau no pirmās saslimšanas dienas.

 

Skolas ārsta palīgs

Karjeras pasākumi janvārī

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros janvārī plānoti vairāki pasākumi

"Zvaigznes dienas" pasākums

11.janvārī plkst. 18:30 notiks labāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie administrācijas

Skolas sportisti viesojas Stokholmā

Pateicoties taku skriešanas sacensībām “Stirnubuks”, kas visas sezonas garumā notika dažādās Latvijas vietās un kur aktīvu dalību ņēma arī skrējēji no Aizputes vidusskolas, daudziem skolēniem radās iespēja ar prāmi “Tallink” doties uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu. 

Akcija “Nē-telefoniem!” turpinās

Arvien vairāk Latvijas skolas atzīst mobilo telefonu nelabvēlīgo ietekmi uz skolēnu, un arī mūsu skola šim viedoklim pievienojas.

Gaidot Latvijas 100!

27. un 28. novembrī Latvijas Tautas Saimes grāmata ciemojas Aizputes vidusskolā.

Aicinām papildināt grāmatas ierakstus - uzrakstot veltījumu, vēlējumu, novēlējumu, pārdomas, apsveikumus, attīstības ideju Latvijas valstij jubilejā. Par cerībām, sapņiem valsts nākotnē skatoties un atzīstoties mīlestībā Latvijai. 

Latvijas valsts svētki

Latvijas valsts svētku nedēļā mūsu skolā valdīja svinīga noskaņa klasēs, gaiteņos, skolēnos un skolotājos.

Par godu Lāčplēša dienai

Tuvojas valsts svētki - Lāčplēša diena un 18.novembris, kad jaunsargi visā Latvijā aktīvi iesaistās valsts svētku pasākumos. Lielākais notikums jaunsargiem būs dalība NBS militārajā parādē 11. Novembra krastmalā.

Konkursa “Šodien laukos” uzvarētāji

Konkursa “Šodien laukos” otrajā norises gadā uzvaras laurus klašu grupā plūkusi Rugāju vidusskola, savukārt individuālajā vērtējumā – Elīna Staģe no Dagdas, Lauris Botņa-Ezerskis no Lēdurgas un Renāte Ausmane no Lažas pagasta 

» 1 2 3