Arhīvs

Uzņemšana vidusskolā!

Domā, kur turpināt mācības pēc 9. klases?

Nāc, pievienojies mums! 

Mēs piedāvājam: matemātikas novirzienu, vispārizglītojošo novirzienu.

Par augstiem mācību sasniegumiem ikdienā un izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu vidusskolēni saņem stipendijas.

Mēs Tev varam piedāvāt plašu interešu izglītības klāstu!

Gaidīsim Tevi, sākot ar 18.jūniju darba dienās no plkst. 9:00 - 14:00 skolas kancelejā!

Tematiskā nometne 3.-4.klasēm angļu valodā

Kaut arī skola ir beigusies, no 5. līdz 8. jūnijam daļa Aizputes vidusskolas 3.-4. klases skolēnu devās uz skolu pilnveidot savas angļu valodas zināšanas tematiskajā nometnē “Nāc un darbojies!”. 

Aizputes vidusskolas skolēni mācību vizītē apmeklē AHHAA centru Igaunijā

1.jūnijā Aizputes vidusskolas 48 skolēniem bija lieliska iespēja mācību vizītē apmeklēt AHHAA centru Igaunijā.

Neskatoties uz agro izbraukšanu un garo ceļu līdz Tartu, skolēni bija nenogurdināmi un izzināt griboši. Mācību vizītes ietvaros AHHAA zinātnes centrā skolēni iepazinās un apskatīja eksponātus, kas izvietoti 3000 kvadrātmetru lielā platībā un to moto “Pamēģini pats”.

Skolotāju teātrim - 5!

Angļu valodas nometne 3.-4.klasēm

Māmiņdienai veltīts koncerts!

Pēdējais zvans!

18.maijā skolas aktu zālē "Pēdējais zvans":

pl.10:10 - 12.klasēm

pl.12:00 - 9.klasēm

Radošās darbnīcas "Dabaszinātņu skola"

10.maijā 5.b un 6.c klašu skolēniem Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, Nr. 8.3.2.2/16/I/001” ietvaros notika praktiskās nodarbības zivju noteikšanā un preparēšanā. Skolēni praktiskām metodēm iepazina zivju ārējo un iekšējo uzbūvi, noteica sugas un veica mērījumus, lai raksturotu zivju svaru un garumu.

Praktiskajā darbā tika izmantotas raudas, asari, apaļie jūras grunduļi un reņģes. Pētot barības sastāvu, vienam no asariem kuņģī tika atrasts gumijas māneklis, kas tiek izmantots makšķerēšanā, lai pievilinātu zivis. 

 Ar cieņu,
 Ritvars Rekmanis

Mammadaba aktivitātes - Meža olimpiādes fināls

26. aprīlī skolēni no visas Latvijas tikās LVM Meža olimpiādes 2018 finālā, lai apņēmības un zinātkāres vadīti ne tikai cīnītos par uzvaru, bet arī smeltos jaunas zināšanas par mežu.

1. vietu un galveno balvu – nedēļu ilgu ārzemju vides ekspedīciju Austrijā izcīnīja Aizputes vidusskolas komanda “Vides pētnieki”, kas ir arī šī gada Dienvidkurzemes reģiona Mammadaba vēstniecība. 

Viss apraksts pieejams šeit

Mammadaba aktivitātes - Putnot uz Kaņieri!

Mammadaba vēstniecības Aizputes vidusskolas skolēni 23. aprīlī devās pavasara piedzīvojumos – putnu vērošanā. 2 a un 2 b klases 39 skolēnu sastāvā devās saskatīt, sadzirdēt, ieraudzīt un atpazīt Latvijas putnus Latvijas Putnu fonda vadītāja Kaspara Funta un ornitologa Dmitrija Boiko vadībā. 

Viss apraksts pieejams šeit

» 1 2 3 4 5 6