Arhīvs

Pirmklasniekiem pirmās 100 pavadītās dienas skolā

6. februārī mūsu skolas paši mazākie - pirmklasnieki - atzīmēja pirmās 100 pavadītās dienas skolā.

Ar dažādiem uzdevumiem pie skolēniem bija ieradusies Pepija Garzeķe un viņas draugs Tomijs, lai pārbaudītu savas un pirmklasnieku zināšanas.

Robotikas nodarbības

29.,30. janvārī un 1. februārī 1.-4.kl.skolēniem notika robotikas nodarbības. Nodarbības vadīja  SIA "AgirVision" robotu skolas pārstāvji. Nodarbību sākumā pasākuma vadītājs iepazīstināja skolēnus ar inženiera profesijas daudzveidīgo  darbību un nozīmi jaunāko tehnoloģiju izgudrojumu pielietošanu dažādu profesiju darba intensitātes un kvalitātes uzlabošanai. Turpinājumā nodarbību vadītāji iepazīstināja skolēnus ar dažādajiem robotu veidiem un to pielietojumu dzīvē (robotu  tārpi, roboti programmējamie ar kauliņiem, robotu roka u.c.)

Pasākums “Veru durvis uz augstskolu”

24. janvārī 11. un 12. klašu interesenti devās uz ikgadējo karjeras attīstības atbalsta pasākumu “Veru durvis uz augstskolu”, kurš notika V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā. Aizputes vidusskolas skolēni uz šo pasākumu tiek aicināti jau otro gadu. 12. klašu skolēni atrodas izvēles priekšā, tāpēc svarīgi ir izmantot jebkuru iespēju iepazīties ar Latvijas augstskolu piedāvātājām tālākizglītības programmām, bet 11. klašu skolēniem – sākt izpēti par sev piemērotāko augstāko mācību iestādi.

Akreditācija

5. un 6. februārī Aizputes vidusskolā  strādās akreditācijas komisija!

Vecāku sapulce!

Šodien, 24.janvārī, plkst. 18:00 skolas vecāku sapulce aktu zālē!

Laipni gaidīti!

 

Direktore

Ņemt vērā!

Sakarā ar daudziem saslimšanas gadījumiem vairākās klasēs, no šodienas, 24.janvāra, pēc saslimšanas atgriežoties skolā nepieciešama ārsta zīme jau no pirmās saslimšanas dienas.

 

Skolas ārsta palīgs

Mana pasaule Latvijas plaukstās

18. janvārī  Aizputes Mūzikas skolā notika Aizputes novada skolēnu radošo darbu krājuma “Mana pasaule Latvijas plaukstās” atklāšana. Jāpiemin, ka visā Latvijā tā bija īpaša diena, jo oficiāli tika atklāts mūsu valsts simtgades gads.

Ēnu dienas 2018

14. februāris Ēnu diena 1.-12.kl.skolēniem!

Informācija par ēnu dienu

Zvaigznes diena

11. janvārī mūsu skolā norisinājās ikgadēji svinīgais Zvaigznes dienas pasākums, kura laikā godināja un lepojās ar izcilākajiem skolas skolēniem. Viņi saņēma dāvanas no skolas vadības un parakstījās Aizputes vidusskolas Goda grāmatā, bet viņu vecāki saņēma Pateicības rakstu.

Informācija par grozījumiem iekšējās kārtības noteikumos!

Sākot ar 2018.gada 15.janvāri stājas spēkā iekšējo kārtības noteikumu 60.punkta grozījumi - Mobilo telefonu un citu elektronisko ierīču izmantošanu izglītības iestādē nosaka Kārtība par elektronisko ierīču lietošanu izglītības iestādē 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13