Arhīvs

Asinsdonoru centra lekcija

31.10.2017. Aizputes vidusskolā  notika Valsts asinsdonoru centra izglītojošas nodarbības

Kurzemes un Zemgales Mazpulku projektu forums Aizputē

Klāt ražas novākšanas un atrādīšanas laiks. Saules ieskautā 21. oktobra rītā  Aizputes vidusskolā un Aizputes tirgus laukumā bija jūtama liela rosība. No dažnedažādām Kurzemes un Zemgales vietām uz Aizputi ceļu šurp mēroja 28 Latvijas Mazpulku čaklākie skolēni un viņu vadītāji, vecāki, atbalstītāji. Šī diena bija iekļauta Kurzemes un Zemgales Mazpulku projektu foruma zīmē. 

Vācu valodas diena Aizputes vidusskolā

Karjeras nedēļa Aizputes vidusskolā

No 16.- 20. oktobrim skolā karjeras nedēļa „Iepazīsti un atklāj sevi”

Skolotāju diena

Tradicionāli oktobra sākumā valstī tiek atzīmēta Skolotāju diena, un mūsu Aizputes vidusskola nav izņēmums. 

Krosa stafete 28.septembrī

28.septembrī Aizputes novada skolēnu sporta spēles krosa stafetēs piedalījās 24 komandas. Katrā komandā startēja divi zēni un divas meitenes no Kazdangas, Apriķiem, Kalvenes, Aizputes pagasta pamatskolas un, protams, no Aizputes vidusskolas.

Meža ekspedīcija

AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Starptautisko Vides izglītības fondu rosina skolas atklāt dabu kā labāko mācību klasi un doties ārā – Mammadaba meistarklasē, lai izjustu zemi, sauli un ūdeni uz savas ādas, jo tie ik dienu veic īstu meistardarbu – rada arvien plašāku Latvijas zaļo sirdi – mežu!

Olimpiskā diena Aizputes vidusskolā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2017” notika 563 norises vietās un kopā pulcēja pasākuma dalībnieku rekordskaitu – 136 704 dalībniekus no 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Arī mūsu Aizputes vidusskola bija tai skaitā, jau piedaloties ne pirmo gadu.

Aizputes vidusskola svin savu dzimšanas dienu

 15.septembrī skola svin savu 96. dzimšanas dienu.

Aizputes vidusskolniece saņem Vītolu fonda stipendiju

Svinīgā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Aizputes vidusskolas skolniecei Santai Zemturei tika pasniegta ''Rigvir'' holdinga un Vītolu fonda stipendija.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13