Meža ekspedīcija

Meža ekspedīcija

Meža ekspedīcija

            Mēs, visas trīs sestās klases, 21.septembrī devāmies meža ekspedīcijā. Tur mums iemācīja atpazīt koku sēklas, lapas un izmērīt koku garumu. Mēs spēlējām jautras un attīstošas spēles, kā arī strādājām grupās.

            Vēlāk mēs atpūtāmies, ieklausījāmies meža skaņās un pastaigājām pa skaistām un intresantām vietām. Redzējām daudz sēņu, ēdām ogas un ugunskurā cepām desiņas.

            Vēlāk mūs sagaidīja Cūkmens ar jautru dziesmu un dāvanām.

           ***

Ekspedīcijā mums stāstīja, kā var noteikt, cik kokam gadu, kādas kokam sēklas, kā attīrīt mežu, un vēl mēs domājām, kādās lietās izmanto koksni. Bija arī pēdu mērīšana un dzīvnieku pēdu noteikšana.

Pirmspēdējā stacijā bija tiltu būvēšana, un tā bija visinteresantākā. Mēs uzbūvējām tiltu no koka dēļiem, un tad visi gājām pāri.

Pēc tam mums bija jāiet ēst. Mums iedeva desiņas, gurķīšus un bulciņas. Kad paēdām, mēs aizgājām pastaigāties pa mežu. Tur mēs redzējām daudz interesantu sēņu un žokļa kaulu.

            Bija ļoti interesanti!

Sakām paldies par labo pasākumu tā organizatoriem: D.Gūtmanei, A.Sproģei, V.Grāmatniekam, A.Milzarājam, G.Rēderei, S.Reinei, Z.Upeniekam, D.Šmitei, L.Engelmanei, U.Ozolam, J.Vipulim, A.Ozolai, V.Veidmanim, A.Ērglim, A. Zvejam, R.Jasinskim!

Paldies mūsu skolotājām I.Frīdenbergai, I.Bergai, L.Cīpolai, A.Golubovai!