Arhīvs

Informācija 2018./2019.m.g. PIRMKLASNIEKU vecākiem!

Aicinām pieteikt bērnus Aizputes vidusskolas 1.klasē no š. g. 1.marta, ierodoties skolas kancelejā darbdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecības oriģinālu.

Lūdzam arī padomāt un izvēlēties,

* kuru mācību priekšmetu Jūsu bērns mācīsies – ētiku vai kristīgo mācību;

* kuru valodu 4.klasē izvēlēsieties kā otro svešvalodu (fakultatīvi) – krievu val. vai vācu val. (pirmā svešvaloda visiem ir angļu val.).

Skolas administrācija

Valentīndienas konkursa rezultāti

Aizputes vidusskolā no 12. - 16. februārim 5.-12.klasēm notika Valentīndienas konkurss. Konkursa uzdevums bija uzņemt radošu fotogrāfiju ar kādu sev tuvu draugu un ievietot to sociālajā tīklā "Instagram". Bildes vērtēja skolēnu dome "Nagla" un 5 neatkarīgi vērtētāji, tostarp skolotāji un profesionāls fotogrāfs. Galvenā balva - 2 ielūgumi uz Liepājas kino.

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference

19.februārī norisinājās kārtējā Aizputes vidusskolas Skolēnu ZPD konference.

Pirmklasniekiem pirmās 100 pavadītās dienas skolā

6. februārī mūsu skolas paši mazākie - pirmklasnieki - atzīmēja pirmās 100 pavadītās dienas skolā.

Ar dažādiem uzdevumiem pie skolēniem bija ieradusies Pepija Garzeķe un viņas draugs Tomijs, lai pārbaudītu savas un pirmklasnieku zināšanas.

Robotikas nodarbības

29.,30. janvārī un 1. februārī 1.-4.kl.skolēniem notika robotikas nodarbības. Nodarbības vadīja  SIA "AgirVision" robotu skolas pārstāvji. Nodarbību sākumā pasākuma vadītājs iepazīstināja skolēnus ar inženiera profesijas daudzveidīgo  darbību un nozīmi jaunāko tehnoloģiju izgudrojumu pielietošanu dažādu profesiju darba intensitātes un kvalitātes uzlabošanai. Turpinājumā nodarbību vadītāji iepazīstināja skolēnus ar dažādajiem robotu veidiem un to pielietojumu dzīvē (robotu  tārpi, roboti programmējamie ar kauliņiem, robotu roka u.c.)

Pasākums “Veru durvis uz augstskolu”

24. janvārī 11. un 12. klašu interesenti devās uz ikgadējo karjeras attīstības atbalsta pasākumu “Veru durvis uz augstskolu”, kurš notika V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā. Aizputes vidusskolas skolēni uz šo pasākumu tiek aicināti jau otro gadu. 12. klašu skolēni atrodas izvēles priekšā, tāpēc svarīgi ir izmantot jebkuru iespēju iepazīties ar Latvijas augstskolu piedāvātājām tālākizglītības programmām, bet 11. klašu skolēniem – sākt izpēti par sev piemērotāko augstāko mācību iestādi.

Akreditācija

5. un 6. februārī Aizputes vidusskolā  strādās akreditācijas komisija!

Vecāku sapulce!

Šodien, 24.janvārī, plkst. 18:00 skolas vecāku sapulce aktu zālē!

Laipni gaidīti!

 

Direktore

Ņemt vērā!

Sakarā ar daudziem saslimšanas gadījumiem vairākās klasēs, no šodienas, 24.janvāra, pēc saslimšanas atgriežoties skolā nepieciešama ārsta zīme jau no pirmās saslimšanas dienas.

 

Skolas ārsta palīgs

Mana pasaule Latvijas plaukstās

18. janvārī  Aizputes Mūzikas skolā notika Aizputes novada skolēnu radošo darbu krājuma “Mana pasaule Latvijas plaukstās” atklāšana. Jāpiemin, ka visā Latvijā tā bija īpaša diena, jo oficiāli tika atklāts mūsu valsts simtgades gads.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13