Arhīvs

Best In English

2018.gada 30.novembrī notika pasaules tiešsaistes angļu valodas konkurss 15-19 gadus jauniem skolēniem, kura ilgums bija 60 minūtes.

Šogad konkursā piedalījās arī Aizputes vidusskolas skolēni.

Kopā bija 21110 skolēni no 922 vidusskolām, kas pārstāvēja 30 dažādas valstis.

Rezultāti Aizputes vidusskolas komandai:

28.vieta starp Latvijas skolām
349.vieta pasaulē

Vecāku kopsapulce-lekcija-tikšanās 20.februārī!

Aicinām vecākus uz tikšanos ar bērnu un jauniešu sertificētu psiholoģi Ingu Dreimani par tēmu "Bērna motivācija un mērķa sasniegšana".

Vieta: Aizputes vidusskolas aktu zāle

Laiks: 2019.gada 20.februāris plkst. 18:00

Ēnu diena 2019 - 13.februārī!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

 Arī mūsu skolas skolēni 13. februārī devās ,,ēnot.” Pavisam -125 ēnotāji. 

Valentīndienas pasākums 14.februārī!

Tikšanās ar veiksminieku

29.janvārī Aizputes vidusskolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Aizputes novada 9.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumā “Dzīve ir tikai spēle”, kuru vadīja Kaspars Zlidnis.  Viņš mums pastāstīja par savu dzīvi- ar ko viņš nodarbojas ikdienā un kāpēc viņš to dara, un līdz ar to arī ir laimīgs.

Kultūras kanons manā Skolas somā

Noslēdzies vērienīga konkursa trešā kārta, kuru organizēja Kultūras ministrija, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Valsts izglītības satura centrs.

Mūsu skolas komandā strādāja Ance  un divas Madaras (kā viņas pašas sevi pieteica uzstājoties). Pirmās kārtas uzdevums bija meklēt dažādas saites Kultūras kanona vērtībām ar tādiem kultūras notikumiem, kuri uzrunātu vienaudžus. Viens no septiņiem mūsu ieteikumiem bija saistīts ar Aizputi. Mūsu  kultūras redzējums uzrunāja žūriju, tāpēc varējām turpināt dalību konkursa otrajā kārtā.

 

1.klasēm!

No 4.-8.februārim 1.klasēm brīvlaiks!

“Veru durvis uz augstskolu”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

“Veru durvis uz augstskolu”

Jau trešo gadu Aizputes vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni tiek aicināti uz tālākizglītības izpēti karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Veru durvis uz augstskolu”, kurš notiek V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā. Šogad pasākums notika 23.janvārī, un uz to devās 36 vidusskolēni.

Pasākumā sevi prezentēja septiņas augstākās mācību iestādes, no kurām vidusskolēni varēja izvēlēties divas sev tīkamākās. Mācībspēki skolēnus iepazīstināja ar mācību programmām, informēja par studiju maksām un mācību kredītiem, par budžetu vietām un stipendiju iespējām, par dienestu viesnīcām un par apmaiņu programmu iespējām studēt ārzemēs, kā arī par studentu dzīvi ārpus studijām.

Ēnu diena 2019 - 13.februārī!

Augstāko un profesionālo skolu izglītības iestāžu izstāde

7.februārī pl.12.00-15.00 Liepājā Latviešu Biedrības namā
Augstāko un profesionālo skolu izglītības iestāžu izstāde
"Kur mācīties tālāk?"

Izmanto šo iespēju, apmeklē izstādi kopā ar klases biedriem, vecākiem!

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13