Arhīvs

Valentīndienas pasākums 14.februārī!

Tikšanās ar veiksminieku

29.janvārī Aizputes vidusskolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Aizputes novada 9.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumā “Dzīve ir tikai spēle”, kuru vadīja Kaspars Zlidnis.  Viņš mums pastāstīja par savu dzīvi- ar ko viņš nodarbojas ikdienā un kāpēc viņš to dara, un līdz ar to arī ir laimīgs.

Kultūras kanons manā Skolas somā

Noslēdzies vērienīga konkursa trešā kārta, kuru organizēja Kultūras ministrija, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Valsts izglītības satura centrs.

Mūsu skolas komandā strādāja Ance  un divas Madaras (kā viņas pašas sevi pieteica uzstājoties). Pirmās kārtas uzdevums bija meklēt dažādas saites Kultūras kanona vērtībām ar tādiem kultūras notikumiem, kuri uzrunātu vienaudžus. Viens no septiņiem mūsu ieteikumiem bija saistīts ar Aizputi. Mūsu  kultūras redzējums uzrunāja žūriju, tāpēc varējām turpināt dalību konkursa otrajā kārtā.

 

1.klasēm!

No 4.-8.februārim 1.klasēm brīvlaiks!

“Veru durvis uz augstskolu”

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

“Veru durvis uz augstskolu”

Jau trešo gadu Aizputes vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni tiek aicināti uz tālākizglītības izpēti karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Veru durvis uz augstskolu”, kurš notiek V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā. Šogad pasākums notika 23.janvārī, un uz to devās 36 vidusskolēni.

Pasākumā sevi prezentēja septiņas augstākās mācību iestādes, no kurām vidusskolēni varēja izvēlēties divas sev tīkamākās. Mācībspēki skolēnus iepazīstināja ar mācību programmām, informēja par studiju maksām un mācību kredītiem, par budžetu vietām un stipendiju iespējām, par dienestu viesnīcām un par apmaiņu programmu iespējām studēt ārzemēs, kā arī par studentu dzīvi ārpus studijām.

Ēnu diena 2019 - 13.februārī!

Augstāko un profesionālo skolu izglītības iestāžu izstāde

7.februārī pl.12.00-15.00 Liepājā Latviešu Biedrības namā
Augstāko un profesionālo skolu izglītības iestāžu izstāde
"Kur mācīties tālāk?"

Izmanto šo iespēju, apmeklē izstādi kopā ar klases biedriem, vecākiem!

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Pozitīvās pieredzes veiksmes stāsts "Es pats veidoju savu karjeru!"' 9.-12.klašu skolēniem

Darba piedāvājums

 Ļoti gaidām atsaucīgu, draudzīgu ārsta palīgu, kas savas kompetences ietvaros veic profilaktiskos, aprūpes un ārstniecības pasākumus bērnu un pusaudžu veselības uzturēšanai un uzlabošanai izglītības iestādē, sniedz pirmo palīdzību traumu gadījumos, kā arī konsultē veselību veicinošos un ietekmējošos jautājumos!

Sīkāka informācija pie direktores pa tālruņa nr.: 26641717

Izmaiņas ēdināšanas pakalpojumā

Sākot ar 7.janvāri brīvpusdienas piešķirtas visiem 1.-9.klašu skolēniem!

6.klases turpmāk pusdienas ēdīs plkst. 10:50

 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13