Arhīvs

Ēnu dienas 2018

14. februāris Ēnu diena 1.-12.kl.skolēniem!

Informācija par ēnu dienu

Zvaigznes diena

11. janvārī mūsu skolā norisinājās ikgadēji svinīgais Zvaigznes dienas pasākums, kura laikā godināja un lepojās ar izcilākajiem skolas skolēniem. Viņi saņēma dāvanas no skolas vadības un parakstījās Aizputes vidusskolas Goda grāmatā, bet viņu vecāki saņēma Pateicības rakstu.

Informācija par grozījumiem iekšējās kārtības noteikumos!

Sākot ar 2018.gada 15.janvāri stājas spēkā iekšējo kārtības noteikumu 60.punkta grozījumi - Mobilo telefonu un citu elektronisko ierīču izmantošanu izglītības iestādē nosaka Kārtība par elektronisko ierīču lietošanu izglītības iestādē 

Karjeras pasākumi janvārī

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros janvārī plānoti vairāki pasākumi

"Zvaigznes dienas" pasākums

11.janvārī plkst. 18:30 notiks labāko skolēnu un viņu vecāku pieņemšana pie administrācijas

Skolas sportisti viesojas Stokholmā

Pateicoties taku skriešanas sacensībām “Stirnubuks”, kas visas sezonas garumā notika dažādās Latvijas vietās un kur aktīvu dalību ņēma arī skrējēji no Aizputes vidusskolas, daudziem skolēniem radās iespēja ar prāmi “Tallink” doties uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu. 

Akcija “Nē-telefoniem!” turpinās

Arvien vairāk Latvijas skolas atzīst mobilo telefonu nelabvēlīgo ietekmi uz skolēnu, un arī mūsu skola šim viedoklim pievienojas.

Gaidot Latvijas 100!

27. un 28. novembrī Latvijas Tautas Saimes grāmata ciemojas Aizputes vidusskolā.

Aicinām papildināt grāmatas ierakstus - uzrakstot veltījumu, vēlējumu, novēlējumu, pārdomas, apsveikumus, attīstības ideju Latvijas valstij jubilejā. Par cerībām, sapņiem valsts nākotnē skatoties un atzīstoties mīlestībā Latvijai. 

Latvijas valsts svētki

Latvijas valsts svētku nedēļā mūsu skolā valdīja svinīga noskaņa klasēs, gaiteņos, skolēnos un skolotājos.

Par godu Lāčplēša dienai

Tuvojas valsts svētki - Lāčplēša diena un 18.novembris, kad jaunsargi visā Latvijā aktīvi iesaistās valsts svētku pasākumos. Lielākais notikums jaunsargiem būs dalība NBS militārajā parādē 11. Novembra krastmalā.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13