1.-6.klašu skolēniem

1. Digitāli interaktīvā spēle “Kļūšu par profesionāli” ir spilgta, krāsaina un to papildina dažādi skaņu efekti. Tajā var satikties ar 37 dažādu profesiju pārstāvjiem viņu darba vidē: dialogos noskaidrot profesijā nepieciešamās prasmes, zināšanas un veicamos pienākumus, un ar aizraujošu mini spēļu palīdzību pierādīt savu veiklību un atjautību.

2. LTV-1 raidījums bērniem “Sazīmē profesiju” – bērni diskutē ar dažādu profesiju pārstāvjiem, izzina profesijas rašanās vēsturi, iepazīst darba resursus.

Raidījums skatāms svētdienās plkst. 9:15.

Arhīva ieraksti:

3. Izglītojoša spēle “Jauno profesiju parāde”

4. Infografika “Mācību priekšmeti, kas palīdz apgūt prasmes” palīdz saprast, kādas prasmes skolēni var apgūt kādā no priekšmetiem skolā, lai turpmāk tās būtu noderīgas, veidojot savu karjeru.

5. Astoņas infografikas – palīgi karjeras plānošanā. Katra infografika attēlo kādu būtisku karjeras veidošanas jautājumu.

6. Karjeras portāla profesijupasaule.lv video par profesijām: interjera dizaina asistents, tērpu veidotājs, grafikas un multimediju speciālists, programmēšanas tehniķis, mehatroniķis, elektronikas tehniķis, frizieris, pavārs, viesmīlis, viesnīcu speciālists, elektriķis galdnieks u.c. profesijas

7.Mans sapņu darbs. Reiz es būšu…Video laikā skolēni iepazīstas ar dažādiem profesiju pārstāvjiem. Mācās raksturot savu nākotnes profesiju. Skolotāja apraksta, ko dara katrā no nosauktajām profesijām, kādus darba piederumus izmanto. Skolēni mācās pierakstīt profesiju nosaukumus.

Skolēni skatās interviju ar pilotu un lidojuma instruktoru.

Iepazīsti sporta ārsta profesiju!

Iepazīsti rakstnieka profesiju!

Iepazīsti komponista profesiju!