Labdarības akcija noslēgusies!

Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas, labo domu, labo darbu un kopābūšanas laiks! Mūsu skolas līdzpārvaldes skolēni rīkoja labdarības akciju, lai palīdzētu pilsētas vientuļajiem ļaudīm, iepriecinātu viņus, kā arī atcerētos mūsu skolas bijušos skolotājus! Paldies visiem, kas iesaistījās un varēja ziedot! Paldies ikvienai ģimenei un bērnam, kurš bija sarūpējis noderīgas lietas un gardumus līdzcilvēkiem! Paldies līdzpārvaldes Nagla jauniešiem, kuri atrada laiku paciemoties, padziedāt un izlasīt grāmatu Rokaižu pansionāta iemītniekiem; kā arī pie Biedrības "Aizputes Samarietis" Atbalsta centrs "Roku Rokā" un Aizputes veselības un sociālās aprūpes centrs! 19.12. pabijām arī Padures pamatskolā ar radošajām darbnīcām!

Lai dāvināšanas prieks turpinās arī Jaunajā 2024.gadā!