Ģeogrāfisko informācijas sistēmu dienas

ĢIS dienas 2023 tests par pārmaiņām Latvijā -

Tikai 15.novembrī no plkst. 8:00 līdz 18:00 ĢIS dienas 2023 tests par pārmaiņām Latvijā--

pārbaudi zināšanas, attapību un erudīciju, domājot un meklējot atbildes uz 12 jautājumiem par pārmaiņām Latvijā, Tiks izlozētas arī veicināšanas balvas starp visiem pareizo atbilžu iesniedzējiem (skolēniem tās tiks izlozētas atsevišķā kategorijā).

Novadu spēle līdz 17.novembrim - interaktīva kartes spēle. Spēles uzdevums ir interaktīvā kartē atrast 12 Latvijas novadus un vienu īpašu vietu katrā no tiem. Savus spēkus izmēģināt var jebkurš, bet veicināšanas balvu izlozē piedalīsies 1.-9. klases skolēni.

Plašāka informācijas par ĢIS dienas aktivitātēm pieejama SIA Envirotech mājaslapā un sociālajos tīklos - X un vietnē Facebook atzīmē, ka "dosies" uz izveidoto ĢIS dienas 2023 testa pasākumu.