Latvia Code Week Hackathon 2023

No 30. septembra līdz 1. oktobrim tiešsaistē norisinājās unikāls ES Programmēšanas nedēļas hakatons “Latvia Code Week Hackathon 2023”, lai radītu risinājumus jauniešu iesaistei STEM jomā. Hakatonā piedalījās Aizputes vidusskolas 9.b klases skolnieks Rihards Niklāvs Lējējs.

“Tas bija lielisks pasākums, kurā es ne tikai attīstīju savas kodēšanas prasmes, bet arī iepazinu daudz interesantu cilvēku un uzzināju, kā labāk prezentēt savus projektus. Mans uzdevums bija uztaisīt saiti, kura savieno studentus, kuri interesējas par STEM platformām ar vienu Discord serveri, kur var runāt gan studenti, gan arī STEM pārstāvji. Es biju ļoti laimīgs, kad saņēmu Simpātijas balvu no Datorium: bezmaksas programmēšanas kursus par aplikācijas veidošanu vesela gada garumā! Es esmu ļoti pateicīgs par šo iespēju un ieteiktu visiem, kas interesējas par kodēšanu, pievienoties šim pasākumam nākotnē,” tā Rihards Niklāvs Lējējs.