Līdzpārvaldes pieredzes apmaiņa Valmieras 5. vidusskolā

13.un 14.oktobrī 14 Aizputes vidusskolas līdzpārvaldes “Nagla” jaunieši un skolotāja Ilze Jonase, projekta Kontakts ietvaros, devās pieredzes apmaiņas un sadraudzības braucienā uz Valmieras 5.vidusskolu, kura atrodas skaistā vietā pie ezeriņa, pašā Valmieras centrā.

Valmieras 5.vsk. līdzpārvaldes skolēni un skolotāja Daila Ranše mūs laipni sagaidīja un, pēc iepazīšanās brīža, parādīja mums savu skaisto pilsētu no sava skatu punkta. Vakarpusē izspēlējām “Ledus laušanas spēles” un viktorīnu spēli “Paņem 100 konfektes, ja vari…” Tad sekoja karaoke un dejas ritmi, bet pirms tam vēl valmierieši pagatavoja mums gardas vakariņas -  makaronus Boloņas mērcē.

No rīta izstaigājām un apskatījām skolas telpas un klases. Tā kā skolā viens no mācību virzieniem ir policijas un valsts aizsardzības mācības, tad skolā ir izveidota arī atbilstoša klase un vieta ceļu satiksmes un  drošības apguvei, kā arī situāciju simulācijai.

Mājupceļā iebraucām arī Siguldā un apskatījām turienes skaisto rudens ainavu,  izbraucām rodeļu trasē un vērojām Siguldu no panorāmas rata skata punkta.

Sadraudzības brauciens ir sevi attaisnojis, tāpēc, ka  skolēniem tas ļoti patika, jo bija iespēja satikties ar saviem vienaudžiem, nodibināt jaunus kontaktus, dalīties pieredzē, sadraudzēties un gūt jaunu pieredzi.