Svarīga INFORMĀCIJA

Sakarā ar to, ka mūsu skolas skolēni un darbinieki ir kontaktējušies ar Covid-19 saslimušu personu (pozitīvi testa rezultāti), skolā šodien, 2.oktobrī, tika veikti 100 siekalu testi. Rīt, 03.10.2020., tiks testēti visi skolotāji un tehniskie darbinieki.

Visiem, kuriem būs pozitīvs testa rezultāts, tiks nekavējoties personīgi paziņoti rezultāti!

Pašlaik tiek plānota attālināta mācīšanās lielākajā daļā klašu.

Pēc atbilžu rezultātu saņemšanas situācija tiks izvērtēta un svētdien e-klasē, skolas mājas lapā paziņota tālākā skolas rīcība.

Skolēniem, kuri bijuši saskarē ar Covid-19 saslimušo personu, jāievēro 14 dienu karantīna no 2.oktobra līdz 15.oktobrim (pēc SPKC norādījuma). Karantīnas laikā divas reizes dienā jāmēra temperatūra. Desmitajā dienā jāveic atkārtotas analīzes, ko skola nodrošinās. Vecāki, kuriem nav kam atstāt skolēnu, drīkst ņemt slimības lapu.

Interešu izglītības pulciņu darbība tiek pārtraukta uz nenoteiktu laiku!

KĀ IEVĒROT KARANTĪNU?

Kontaktpersonai jāatrodas mājās, ģimenes ārsta uzraudzībā.

Maksimāli izvairīties no kontakta ar citiem cilvēkiem (nedrīkst iet uz darbu, skolu, sabiedriskām vietām u.tml.).

Sekot savam veselības stāvoklim (jāmēra temperatūra 2 reizes dienā, jāsazinās ar ģimenes ārstu). Ja parādās tādi simptomi kā paaugstināta temperatūra, klepus, iekaisusi rīkle vai apgrūtināta elpošana, nekavējoties sazinieties ar savu ģimenes ārstu (ja situācija kļūst kritiska, jāzvana 113).

Neuzņemt ciemiņus.

Lietot medicīnisko sejas masku, ja parādās klepus, drudzis vai apgrūtināta elpošana, izmanto medicīnisko sejas masku, lai neinficētu apkārt esošos cilvēkus.

Tīrīt mājokli un izmantot dezinfekcijas līdzekļus, īpaši tīrot bieži izmantojamas virsmas, tualeti un koplietošanas telpas.

Būsim atbildīgi un ievērosim visus drošības pasākumus!

Skolas administrācija