Konkurss “Ābols”

2. oktobrī Aizputes vidusskolā norisinājās starpdisciplinārais konkurss “Ābols”. Konkursā Aizputes novada skolēni sacentās zināšanās un prasmēs, kas saistītas ar āboliem. Katru novada skolu pārstāvēja 5.-7. klašu skolēnu komanda. Pirmais uzdevums skolēniem bija jāprezentē savs mājas darbs par ābolu dažādo pielietojumu. Latviešu valodas un matemātikas zināšanas skolēniem novērtēja uzdevumu un vārdu režģa risināšanā, bioloģijas zināšanas – kaitēkļu un slimību atpazīšanā, praktiskās prasmes - ābolu mizošanā un ābolu sulas iegūšanā.

Aizputes vidusskolas komandai (Beātei Spāģei, Robertam Ludbaržam, Emīlijai Januševskai, Danielai Rudzrogai, Enijai Tomsonei, Natālijai Gansonei) - 2.vieta. Skolēnus konkursam sagatavoja skolotājas Daiga Tīmane un Liene Cīpola

Dabas zinību MK vadītāja Eva Balode