Vidējās izglītības noslēgumu eksāmenu grafiks

Aizputes vidusskolā eksāmeni notiks pēc sekojoša grafika:

Uz eksāmenu jāierodas pusstundu pirms tā sākuma. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Pieteikšanās 2020./2021.m.g pirmsskolai un 1.klasei

Sakarā ar atvieglojumu pieņemšanu valstī, aicinām klātienē apstiprināt elektroniskos pieteikumus vai iesniegt jaunu pieteikumu pirmsskolas izglītības programmai vai 1.klasei.

Papildus jāiesniedz bērna dzimšanas apliecības kopija.

Gaidām skolas kancelejā katru darba dienu no pl.9:00-14:00.

Pieteikšanās 2020./2021.mācību gada 1.klasei un pirmsskolai

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Aizputes vidusskola piedāvā attālināti pieteikt savus bērnus nākošā mācību gada 1. klasei un pirmsskolas izglītības programmai. Tas nepieciešams, lai plānotu skolas turpmāko darbu.

Kad beigsies ārkārtas situācija valstī, lūgsim iesniegumus apstiprināt klātienē, pievienojot bērna dzimšanas apliecības kopiju.

Iesniegums uz 1.klasi

Iesniegums uz pirmsskolu

Izmaiņas valsts pārbaudes darbu norisē 2019./2020.m.g.

9. klases skolēniem valsts pārbaudes darbi tiek atcelti!

Valsts pārbaudes darbi par vispārējās vidējās izglītības ieguvi (12. klasēm) notiks šādā kārtībā

 

Sveiks, 9.klases absolvent!

Šodien veram  Aizputes vidusskolas durvis topošajiem vidusskolēniem attālināti! Skaties video materiālu par aktualitātēm mācību procesā un ārpusstundu pasākumiem!

Video

Aizputes vidusskolas grozu projekts

Informācija skolēniem

Kursu katalogs - iespēja veidot savu macību plānu (datne jālejupielādē un jāsaglabā savā datorā)

Informācija par gatavošanos eksāmeniem ar Uzdevumi.lv

Gatavošanās posms 2019./2020. mācību gada eksāmeniem var būt īpaši satraucošs, jo vēl ir daudz neatbildētu jautājumu un neskaidrību par pārbaudījumu norisi un formu. Lai atbalstītu skolēnus šajā sarežģītajā laikā, esam sagatavojuši ieteikumus, kā izmantot Uzdevumi.lv un tā sniegtās iespējas, gatavojoties eksāmeniem.


Sagatavojies mācību procesam

Pirms uzsāc mācīšanos, ir svarīgi iekārtot ērtu un klusu mācību vidi, kur varēsi mierīgi un netraucēti koncentrēties zināšanu nostiprināšanai. Tāpat gatavošanās procesā pastiprināta uzmanība ir jāpievērš sava miega kvalitātei - ej gulēt laicīgi, pirms miega izvairies no lūkošanās mobilā telefona ekrānā un mēģini izgulēties vismaz 8 stundas, lai Tavs prāts būtu atpūties un gatavs darbam.


Izveido mācību plānu

Lai efektīvi nostiprinātu savas zināšanas pirms eksāmeniem, gatavošanās process jāuzsāk laicīgi un pakāpeniski. Sastādi savu mācību plānu - apkopo eksāmenu sarakstu, kuriem Tev jāgatavojas, un ieplāno dienas un laiku, ko veltīt mācībām. Uzdevumi.lv ir atrodams 9. un 12. klases eksāmenu saraksts ar saitēm uz treniņuzdevumiem, kas palīdzēs gatavošanās posmā:
Atvērt eksāmenu sarakstu


Risini eksāmenu treniņuzdevumus

Bieži satraukuma iemesls ir neziņa, ko īsti gaidīt no eksāmeniem un kam būt gatavam. Uzdevumi.lv piedāvā skolēniem iespēju izmēģināt un risināt eksāmenu treniņuzdevumus, kas papildināti ar dažādām variācijām, kā arī pareizo atbilžu skaidrojumiem, kas ļaus padziļināti nostiprināt savas zināšanas. Eksāmenu treniņuzdevumi pieejami tādos priekšmetos kā latviešu valodamatemātikaangļu valoda un daudzos citos.


Atkārto mācību tēmas

Atkārtošana - zināšanu māte, tieši tāpēc papildus treniņam pirms eksāmeniem noteikti noderēs atkārtot arī dažādas mācību tēmas, kas skolā apgūtas gadu gaitā. Vienkopus tēmas dažādos mācību priekšmetos vari apskatīt Uzdevumi.lv sadaļā “Virtuālā skola”.


Nedari vairākas lietas vienlaicīgi

Mācoties ir svarīgi saglabāt uzmanību un koncentrēšanos, tāpēc nav laba doma reizē čatot ar draugiem vai aplūkot jaunākās Instagram bildes. Uzstādi sev noteikumu, ka mācību laikā sociālos tīklus neizmantosi! Tas palīdzēs Tev kvalitatīvāk apgūt nepieciešamās tēmas un patērēt mazāk laika mācībām.
 

Informācijai: Eksāmenu treniņuzdevumi un uzdevumu skaidrojumi portālā ir pieejami lietotājiem ar aktīvu PROF pakalpojumu. Savukārt tēmas latviešu valodā, matemātikā un citos skolas mācību priekšmetos 1.-12. klasei ir pieejamas bez maksas.

Vēlam veiksmi un ticam, ka jums viss izdosies!

Individuālās karjeras konsultācijas

 Individuālās karjeras konsultācijas Aizputes vidusskolas 9. un 12. klašu skolēniem:

* kuriem nepieciešama informācija par tālākizglītības un darba iespējām,

* iegūt labāku skaidrību par rīcības plānu, kur mācīties tālāk,

* nepieciešams atbalsts karjeras lēmuma pieņemšanā.

Individuālās karjeras konsultācijas attālināti sniedz Aizputes novada pedagogi karjeras konsultanti Vineta Bardanovska un Monta Balode.

Sev aktuālos jautājums lūdzu uzdot e-klases pastā!

Skolēnu ēdināšana Aizputes novadā no 14.aprīļa

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī Aizputes novada dome, sadarbībā ar skolām, apzina tās ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts bērnu ēdināšanā.

Pašlaik plānots, ka ēdināšana varētu sākties 14.aprīlī.

Aizputes vidusskolas 1.-9.klašu skolēnu vecākiem vai atbildīgām personām e-klases pastā ir nosūtīta saite uz aptaujas anketu. Lūgums to aizpildīt līdz 06.aprīlim.

Stundu saraksts no 30.marta

Aizputes vidusskola cenšas uzlabot attālinātās mācīšanās procesu, tāpēc no 30.marta ir mainīts stundu saraksts. Ar to iepazīties iespējams tikai e-klases dienasgrāmatā!

Attālinātais mācību process Aizputes vidusskolā

No 23.03.2020. mainīts pamata stundu saraksts.

Informācija par skolotāju konsultācijām tiks ievietota mājas lapā.

Instrukcija skolēniem un vecākiem ir aizsūtīta e-klases pastā 19.03.2020.  

» 1 2 3 4