Olimpiskā diena Aizputes vidusskolā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2017” notika 563 norises vietās un kopā pulcēja pasākuma dalībnieku rekordskaitu – 136 704 dalībniekus no 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Arī mūsu Aizputes vidusskola bija tai skaitā, jau piedaloties ne pirmo gadu.

Šī gada Olimpiskās dienas devīze - “Sporto svaigā gaisā!”

Rītu sākām ar patīkamu iesildīšanos un vienotiem deju soļiem, kurus izpildīja visā Latvijā skolēni dažādos vecumos. Ar lielu entuziasmu dalību ņēma sākumskolas klašu skolēni, kas bija sajūsmā jau par papīra hantelēm, kas visiem tika izsniegtas pirms dejas. Daudz neatpalika arī skolotājas un vecāko klašu skolēni, kas oriģinālajām kustībām un mūzikas skaņām pievienoja arī savu devu atraktivitātes.

Dienas turpinājumā gan lielajiem, gan mazajiem bija sagatavotas dažādas aktivitātes. Skolēni devās jautrās un pārbaudījumiem pilnās orientēšanās sacensībās, kur visi varēja mēroties spēkiem  gudrībā un izveicībā, kā arī pārspēt paši sevi. Ne pārāk pievilcīgais laiks lika pamest savu komforta zonu un mesties piedzīvojumā. Spītējot laikam, bērnu un jauniešu sejas rotāja smaidi un acīs bija redzams sacensību gars, kas tikai vēlreiz atgādināja to, ka spēks ir komandās un cik ļoti tas saliedē.