1.septembris

„Šogad skola atkal sagaidīja pirmklasniekus ar jaunizremontētām telpām. Skolotājas Blūmas pirmklasniekiem ir jaunizremontēts kabinets un jaunas mēbeles. Vecās skolas koridori 2. un 3.stāvā arī ir jaunizremontēti. 3. stāvā ir grīdā iestrādāti dažādāku spēļu elementi, lai bērni var atpūsties radoši un aktīvi.

Šogad par 1.kl. audzinātāju un krievu valodas skolotāju skolā sāk strādāt Ināra Vilemsone. Ir pārmaiņas arī skolas administrācijā. Mācību pārzines darbu uzsāk ilggadēja sākumskolas skolotāja un metodiskās komisijas vadītāja – Irēna Catlakša.

Šogad mūsu skola ir izvirzīta par “Mammadaba” vēstniecību. Tas nozīmē, ka visa gada garumā skolā būs daudz un dažādi pasākumi. 1.septembrī pie skolas tika uzvilkts Mammasdabas vēstniecības karogs, kas simbolizē, ka mēs esam viena no 9 skolām Latvijā, kurai ir piešķirts šis gods.

Šī projekta ietvaros pirmais pasākums notiks 21. septembrī, kad 6.klases dosies uz mežu ekspedīcijā, lai 3 stundas tur darbotos. Pēc tam būs arī kursi skolotājiem, kur skolotāji pavadīs 12 stundas mežā: mācīsies un strādās mežā, kā arī būs dažādas meistarklases, Meža dienas, meža olimpiādes un bioekonomikas skola, kā arī reizi mēnesī katra klase rakstīs blogus.

Šajā mācību gadā abas 3.klases piedalās projektā „Sporto visa klase”. Viņiem sporta stundas ir katru dienu un piešķirtas speciālas formas.

Mūsu skola iesaistījusies AFS Latvija starpkultūras programmā, un šogad pie mums mācās skolniece Roberta Albertuzzi no Itālijas 11.a klasē.

Pateicoties mūsu atbalstītājam, bijušajam aizputniekam Kanādā, mūsu bērni sākumskolā, kuri mācās pagarinātā dienas grupā, varēs ēst launagu.

Aizputes vidusskola ir nopietnu uzdevumu priekšā, jo tuvākajā nākotnē skolai ir akreditācija, tādēļ skolotāji jau no pirmās dienas aktīvi iesaistās jauno kompetenču ideju īstenošanā un mācās aktīvāk plānot un sadarboties savā starpā, veidojot multidisciplinārās, starpdisciplinārās, un tradicionālās stundas.

Novēlu visiem jaunajā mācību gadā daudz spēka, enerģijas, katru dienu nākt uz skolu ar prieku un meklēt katrā solī, katrā darbā pozitīvu attieksmi un citiem dāvāt no sevis visu to labāko.”