Mana pasaule Latvijas plaukstās

Par godu šim notikumam Valsts augstākās amatpersonas – prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Ministru prezidents Māris Kučinskis, kultūras ministre Dace Melbārde Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam dāvināja grāmatu ar īpašu vēstījuma ierakstu, rosinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties mūsu valsts vēstures un kultūras krājuma bagātināšanā.  Kā teica  viena no pasākuma organizētājām, Aizputes novada mākslas un mājturības pedagogu MA vadītāja Agrita Fausta, zīmīgi, ka mūsu novada skolēni kā dāvanu bija sarūpējuši  savu radošo darbu  grāmatu. Tajā atspoguļota jauna cilvēka pasaules apzināšanās ceļš no savas personības ieraudzīšanās līdz piederības izjūtai savai zemei un valstij.

Tās tapšanā piedalījās arī Aizputes vidusskolas radošie skolēni:  Adriana Cilke, Pēteris Goldbergs, Sanda Ugna, Rihards Sermulis, Igo Zušs, Annija Vītola, Toms Bucenieks, Ketija Pujāte, Enija Kristiana Drešmane, Marta Bādere, Amanda Dobele, Laura Pētersone, Kārlis Lanka, Renāte Ausmane, Aleksis Beltiņš.

Paldies par ieguldīto darbu tika teikts arī skolotājām Ilzei Spīrei, Inesei Krauzei, Rudītei Vītolai, Ilonai Bergai, Inesei Greierei.