Skolas sportisti viesojas Stokholmā

Liels piedzīvojums jau bija arī pats brauciens ar kuģi, jo jūra bija nemierīga, šūpoja pamatīgi , kas dažiem raisīja ne tik pozitīvas izjūtas. Tā kā šis ir Ziemassvētku laiks, pozitīvas emocijas varējām gūt apgleznojot piparkūkas un ejot rotaļās.

Stokholma mūs sagaidīja ar jauku laiku, kas mūsu 5,5 stundas garajai pastaigai bija vienkārši ideāli. Pilsētas apskati sākām ar Vasa kuģa muzeja apmeklējumu, kas ir uzbūvēts par godu vienīgajam 17. gs. karakuģim, kas saglabājies līdz mūsu dienām. Kuģis patiešām grezns un iespaidīgs un visiem izraisīja sajūsmas izsaucienus. Tālāk turpinājām ekskursiju uz karaļa pili, kur redzējām sardzes maiņu, pastaigājām pa vecpilsētas ieliņām, bijām galvenajā iepirkšanās ielā, nobaudījām kafiju vai tēju un, apskatījuši pilsētu, devāmies atkal uz kuģi, lai dotos atpakaļ uz mājām.

Šo ceļojumu mums sagādāja skolēni, kuri bija piedalījušies vismaz 4 “Stirnubuka” posmos, jo katrs šāds skrējējs ieguva biļeti 4 personām un tā kā no Aizputes bija kupls pulks, tad biļešu mums bija daudz un ceļojumā varēja aizbraukt arī skrējēju draugi un klasesbiedri. Neesam apkopojuši kopējo skaitu, bet aptuveni vairāk nekā 100 cilvēki šajā sezonā devās “Stirnubuka” dāvātajā ceļojumā no Aizputes.

Aktīvākie skrējēji, kas biļetes nopelnīja bija Ieva, Madara, Maija, Iveta un Madars Pūpoli, Artūrs Niklāvs Medveds, Linards Nikolass Ņikiforovs, Ginta Krūzēna, Līva Skoreja, Marta Bādere, Marta Ļaudama, Reičela Rone, Renāte Ausmane, Santa Zemture, Daniels Blumbahs, Daniels Lagzdiņš, Keita Upeniece, Markuss Zeltagrauds.

Maija Pūpola