Latvijas valsts svētki

Latvijas valsts svētku nedēļā mūsu skolā valdīja svinīga noskaņa klasēs, gaiteņos, skolēnos un skolotājos. Gaiteņos bija apskatāmi vecāko klašu skolēnu zīmējumi, kas atklāja mūsdienu aktuālo, politisko un emocionālo tautas nostāju. Arī mazākie bija pacentušies radīt svētku noskaņu, cītīgi veidojot, līmējot un zīmējot, pēc tam savus mākslas darbus izvietojot skolas gaiteņos.

14.11 un 15.11 otrā stāva gaitenī norisinājās erudīcijas spēle "Latvija" 1.-12. klašu skolēniem. Sacensībā par erudītāko klasi tika noskaidrota šādās grupās: 1.-2., 3.-4., 5.-6., 7.-8., 9.-10., 11.-12. Spēles laikā komandas atbildēja uz jautājumiem par Latvijas dabu, dzīvniekiem, svešvārdiem, vēsturi un politiku. Katrai klašu grupai jautājumu grūtības pakāpe attiecīgi pieauga. Šīs erudīcijas spēles ietvaros noskaidrojās, ka mūsu skolas skolēni ir zinoši, erudīti un atjautīgi.

Piektdien, 17.11 skolas aktu zālē notika svinīgs pasākums, veltīts Latvijas valsts dzimšanas dienai. Koncerts izskanēja patriotiskās svētku noskaņās un ar prieku, jo mūsu Latvijai 99. dzimšanas diena!

Aleta Feldmane