Aizputes vidusskolas interešu izglītības pulciņu nodarbību grafiks 2019./2020.m.g.
N.p.k. |
Pulciņa nosaukums |
Vadītājs |
Pirmdiena /laiks, vieta |
Otrdiena /laiks, vieta |
Trešdiena /laiks, vieta |
Ceturtdiena /laiks, vieta |
Piektdiena /laiks, vieta |
1. |
5.-9.kl.vokālais ansamblis Tonika
|
Lienīte Vēvere |
|
14.30 15.10 3.kab. |
|
12.50 -13.30 3.kab. |
14.30 15.10 3.kab.
|
2. |
1.-4.kl. korisHarmonija
|
Lienīte Vēvere |
|
|
12.50 13.30 3.kab. |
13.35 14.15 3.kab.
|
12.50 13.30 3.kab. vai aktu zāle |
3. |
5. 9. klašu apvienotais koris Melodija |
Lienīte Vēvere |
|
|
|
14.30 16.00 aktu zāle |
|
4. |
5. 9.klašu apvienotais koris Melodija |
Monta Balode |
|
|
|
14.30 16.00 aktu zāle |
|
5. |
1.kl.TDK /SJC/ |
Baiba Boļšakova/ Inta Rudzīte |
14.00 -15.30 aktu zāle |
|
14.00 -15.30 aktu zāle |
|
|
6. |
2. 3.kl.TDK /SJC/ |
Baiba Boļšakova/ Inta Rudzīte |
|
16.00 -17.30 aktu zāle |
|
|
14.00 -15.30 aktu zāle |
7. |
Vokālā studija Mums un Jums 1.-12.kl. |
Vineta Snipke |
|
14.30 15.10 40.kab. |
14.30 15.10 17.30 18.10 |
|
|
8. |
Folkloras kopa Misiņkalns 1.-6.kl. |
Vija Līce |
8.00 8.25 mazā zāle |
8.00 8.25 mazā zāle |
8.00 8.25 mazā zāle |
8.00 8.25 mazā zāle |
8.00 8.20 mazā zāle |
9. |
Mājsaimniecības pulciņš Mazās
saimnieces 5.-9.kl.
|
Agrita Fausta |
|
|
14.30 15.50 217.kab. |
|
|
10. |
Dizains, interjers Ideju
virpulis 5. -12.kl.
|
Ilze Spīre |
8.00 8.25 30.kab. |
8.00 8.25 30.kab. |
13.00 14. 25 30.kab.
|
8.00 8.25 30.kab. |
|
11. |
Skatuves runa Vārds
5. 6.kl.
|
Inese Krauze |
|
|
|
15.15 16.40 127.kab. |
|
12. |
Teātra pulciņš Vāverēni
2. 5.kl./SJC/
|
Juta Priedniece |
|
|
|
14.25 15.50 24.kab. |
|
12. |
Datormācība.Programmēšana.
Tehniskā jaunrade Ozo Rob
|
Dace Tamuža |
13.45 14.25 111.kab. |
|
|
|
|
13. |
Žurnālistika -
Skolas avīze Auss
|
Inese Greiere |
14.30 15.50 lasītava |
|
|
|
|
14. |
Vides pulciņš 1.-12.kl.Dabas draugi/mazpulks
|
Liene
Cinovska
|
|
|
|
|
15.00 17.00 21.kab. |
15. |
Tehniskā modelēšana un konstruēšana 5.-9.kl. |
Laimonis
Grundmanis
|
|
|
14.30 16.30 zēnu mājtur. kab. |
|
|
16. |
Balles dejas jauniešiem |
Sandra
Priedola
|
13.45 14.25 konfer. zāle |
13.45 14.25 aktu zāle |
|
|
|
17. |
VFS 1. -4.kl.
|
Inga
Strazdiņa
|
14.30 15.10 sporta zāle
|
|
|
14.30 15.10 sporta zāle
|
|
18. |
Bērnu veselības grupa/koriģējošā
vingrošana
|
Inga Strazdiņa |
|
|
13.30 14.10 mazā zāle |
|
13.30 14.10 mazā zāle |
19. |
VFS 5. -8. kl. zēni
|
Gints Stiere |
|
|
16.30 17.50 sporta halle |
|
|
20. |
VFS 9. -12.kl. jaunieši
|
Gints Stiere |
|
|
17.50 19.10 sporta halle |
|
|
21. |
Atlētiskā vingrošana 6. -9.kl.-1.gr. 10. 12.kl.-2.gr. |
Artūrs Linde |
|
15.00 17.00 1.gr. sporta zāle |
|
15.00 17.00 2.gr. sporta zāle |
|
22. |
JAUNSARGI |
Kaspars Rudītis |
|
|
no 17.30 |
|
|
Direktores vietn. audzin. jomā : A.Kirhnere